Wczytuję dane...
Model: 2866
Kod producenta: F1060
Realizacja zamówienia: 2-5 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: fobya

Klasyczny kardigan bez zapięcia, z kieszeniami,  udziany ze 100% przędzy recyklingowej- z tej samej, z której produkujemy Knit Bag. Świetnie wygląda w zestawie z naszymi torbami.
Recykling to jedna z najbardziej ekologicznych metod produkcji tekstyliów, która pozwala na ograniczenie zanieczyszczenia planety poprzez zmniejszenie ilości odpadów. Dlatego zdecydowaliśmy się na produkcję swetrów, które powstały z 100% recyklingowej przędzy.
To projekt nie tylko dla fanów odpowiedzialnej mody, lecz także dla tych, co kochają wygodne i nadzwyczaj stylowe modele.
Czyż nie idealnie? Modnie, wygodnie i eko. Zużycie plastiku naraża planetę na ogromne zanieczyszczenie i katastrofę ekologiczną. Każdy z nas może coś zrobić przeciwko zanieczyszczeniu plastikiem. Dlatego w nowej kolekcji wprowadzamy przędze wytwarzane z poliamidowego materiału pokonsumenckiego poddawanego recyklingowi ( plastikowe butelki i części bawełny przedkonsumenckiej poddanej recyklingowi przez odpady przemysłu tekstylnego) Przędze posiadają certyfikat RCS (recycle claim system). )

● Fason: luźny. 
● Rękaw: długi, 
● Styl: casual
● Zapięcie: bez zapięcia
● Materiał: 100% przędza z recyklingu

Rozmiary z metki mogą odbiegać od standardowych rozmiarów,dlatego prosimy nie sugerować się metką,
a jedynie tabelą wymiarów zamieszczoną poniżej.
Odzież mierzymy na płasko bez rozciągania uwzględniając tolerancje +/- 2 CM.

TABELA WYMIARÓW(ZEWNĘTRZNE BEZ ROZCIĄGANIA)
UNIWERSALNY
Długość całkowita  68 cm
Szerokość pod pachami 2 x 53 cm
Długość rękawa 40 cm
Długość rękawa od ramienia 58 cm

SKŁAD : 48% recy cotton, 52% recy poliester