Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
O sklepie

Właścicielem sklepu internetowego StreetStyle.net.pl jest firma handlowa z siedzibą w województwie łódzkim specjalizująca się w sprzedaży markowej odzieży damskiej i męskiej. Jesteśmy firmą, która ciągle się rozwija i rozszerza zasięg swojej działalności. Doskonała znajomość rynku branży odzieżowej oraz doświadczenie i kontakty zdobyte w przeszłości pozwalają na kompleksową obsługę naszych Klientów poprzez dostarczanie produktów w najwyższej jakości i najniższych cenach. Pragniemy zapewnić, iż w transakcjach kupna-sprzedaży kierujemy się zasadą uczciwości, a dobro i zadowolenie Klienta ma dla nas znaczenie priorytetowe. Wiemy, jak ważna jest wiarygodność marki, dlatego szczególnie dbamy aby byli Państwo zadowoleni z dokonanych u nas zakupów.
Dziękujemy za okazane nam zaufanie.

Team Streetstyle.net.pl

Nasz sklep internetowy działa pod adresem: www.streetstyle.net.pl

Dane firmy:


"M&M" Marcin Maciejewski
ul. Bracka 35/20
95-200 Pabianice
NIP: 731-127-77-76
Regon:471489192

Nasza firma jest wpisana do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Pabianic pod numerem 18160

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email: sklep@streetstyle.net.pl lub telefonicznie pod numerem  +48 504 013 234.

 

Serdecznie zapraszamy!

Team sklepu
Sklep.StreetStyle

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl